Video

TV’de Şifreli Kanalların Alayını Açar Diye Satılan Cihaz İncelemesi! (Biz Bile Şaşırdık!)

 

Bu videomuzda sizler için, bizlere aylardır hakkında defalarca mail gönderdiğiniz ve incelememizi istediğiniz, tüm şifreli kanalları açtığı iddiasıyla satışa sunulan cihazı inceliyoruz.

Öncelikle belirtmeliyiz ki bu tip cihazlarla ilgili yanlış bilinen bir gerçek var: ‘Uydu alıcısı’ olarak adlandırılan bu cihazlar tam olarak uydu alıcısı değil. IPTV denilen bir sistemle çalışıyor ve aktif internet bağlantınızı kullanıyor. Bununla birlikte cihazı satın almak başlı başına yeterli değil: Aldığınız cihazın yanı sıra bir de IPTV aboneliği satın almanız gerekiyor. Bu sayede tüm dünyadaki paralı üyelik talep eden maçları, +18 içerikli filmler gibi içerikleri izleyebileceğiniz iddiasındaki cihazın işe yarıp yaramadığını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Son olarak yasal bir hatırlatma yapalım: Özellikle Türkiye’de para verilerek izlenen yayınları illegal olarak izlediğinizin tespiti halinde çok ciddi para cezalarına çarptırılmanız olası. Bu yüzden bu tür cihazları kullanmanızı kesinlikle önermiyoruz. Bununla birlikte cihazla ilgili bilgilere videonun devamından ulaşabilir, yeni videolarımızdan anında haberdar olabilmek için Webtekno’nun YouTube kanalına abone olabilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top