Mobil Uygulama

Youtube mobil için gizli mod özelliği geliyor!

Çoğu sosyal platform ve video izleme sitelerinde bulunan gizli mod özelliğikullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmekte. Bu özellik ile tarayıcılarınızda herhangi bir önbellek kaydı bırakmadan istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Popüler video paylaşım sitesi Youtube gizli mod özelliği için mobiluygulamasında düğmeye bastı. Google Chrome tarayıcısında “Incognito Mode” olarak bilinen özellik şimdi de Youtube‘da kullanılacak. Ancak bu müjdeli haber ilk etapta yalnızca Androidkullanıcılarını ilgilendiriyor. Android işletim sistemli telefon ve […]

Çoğu sosyal platform ve video izleme sitelerinde bulunan gizli mod özelliğikullanıcılar tarafından oldukça tercih edilmekte. Bu özellik ile tarayıcılarınızda herhangi bir önbellek kaydı bırakmadan istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Popüler video paylaşım sitesi Youtube gizli mod özelliği için mobiluygulamasında düğmeye bastı.

Google Chrome tarayıcısında “Incognito Mode” olarak bilinen özellik şimdi de Youtube‘da kullanılacak. Ancak bu müjdeli haber ilk etapta yalnızca Androidkullanıcılarını ilgilendiriyor. Android işletim sistemli telefon ve tabletlere indirilen Youtube uygulamasında kullanıcılar hiçbir iz bırakmadan video izleyebilecek.

youtube gizli mod

Bu mod açıkken kullanıcının abone olduğu video paylaşım kanalları da kullanıcı geçmişinde kaydolmayacak. Şu an için kullanıcıların uygulamalarında bulunmayan bu ayarlar çok yakın zamanda görünür hale gelecek. Server tabanlı test işlemlerini sürdüren Youtube, bu özelliğini Youtube Music uygulamasında da devreye alacak.

youtube gizli mod

İzlediğiniz videolar peşinizi bırakacak!

Paylaşılan görsellere göre “gizlilik modu” aktif olan kullanıcılarda, kullanıcı avatarı görünmüyor. Aynı zamanda ekranın sağ üst köşesinde bu modda olduğunu kullanıcıya belirten bir ikon da yer alıyor. Ayarlar menüsü altında “geçmiş ve gizlilik” sekmesinde yer alacak olan Gizlilik Modu menüsünü çok yakında Youtube uygulamanızda görebilirsiniz!

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top