Mobil

Kısa Süreliğine Ücretsiz 10 Android Oyun ve Uygulama

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların uygulama mağazası Google Play Store’da indirime giren oyun ve uygulamaları sizlerle …

Android işletim sistemine sahip akıllı telefonların uygulama mağazası Google Play Store’da indirime giren oyun ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazılarımızın bir yenisiyle daha karşınızdayız. Gelin bu haftaki indirimlerde dikkat çeken 10 ücretsiz oyun ve uygulamaya yakından bakalım.

 

Google, uygulama mağazası Play Store’da bazı uygulama ve oyunları kısa süreliğine ücretsiz sunmaya devam ediyor. Bu haftaki listemizde 6 uygulamanın yanı sıra 4 oyun da sizleri bekliyor. İndirimlerin kısa süreliğine geçerli olduğunu ve elinizi çabuk tutmanız gerektiğini hatırlattıktan sonra vakit kaybetmeden listemize geçelim.

1. 1984 Cam – VHS Camcorder, Retro Camera Effects

Normal fiyatı: 6,79 TL

Tamamen retro meraklıları için hazırlanmış 1984 Cam isimli uygulama, sizleri 1980’lerdeki kameralarla çekilmiş gibi videolar çekmeye yönlendirecek. Sosyal medya hesaplarınızı bu ilginç videolarla şenlendirebileceğini 1984 Cam’i aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

2. Total Media Player Pro

Normal fiyatı: 9,99 TL

Ek pakete ihtiyaç duymadan Ultra HD videoları oynatabilen Total Media Player Pro, altyazı eklemek için de kullanımı kolay bir arayüzü sunuyor. Bilindik video oynatıcılarının özelliklerinin hepsini bünyesinde barındıran bu uygulama ile ekolayzır arayüzü, arka planda oynatma gibi özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

3. Learn German with MosaLingua

Normal fiyatı: 19,99 TL

İngilizce’nin yanında bir de Almanca öğrenmek istiyorsanız Learn German with MosaLingua uygulaması tam da size göre. Bilimsel olarak kanıtlanmış kalıcı öğrenme metotlarıyla ve tekrar yoluyla size Almanca öğretecek bu uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

4. iCamera – Best Selfie & Panorama Camera HD

Normal fiyatı: 11,99 TL

Sorunsuz kullanıcı deneyimine odaklanarak tasarlanan bu uygulamayla bir kamera uygulamasından beklediğiniz her şeyi yapmanız mümkün. HDR fotoğraflar çekmekten tutun da Timelapse videolara kadar birçok özelliği içinde bulunduran iCamera’yı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak cihazınıza yükleyebilirsiniz.

5. RubikCalcPRO

Normal fiyatı: 2,39 TL

Mühendislik, mimarlık gibi matematikle içli dışlı olan bir bölümde okuyorsanız RubikCalcPRO, aradığınız hesap makinesi uygulaması olabilir. Kolay kullanım için tasarlanmış arayüzünün yanı sıra programlanabilir olması, grafik çizmesi gibi birçok artısı bulunan RubikCalcPRO’yu aşağıdan edinebilirsiniz.

6. Abi for Twitter

Normal fiyatı: 19,99 TL

Standart Twitter arayüzünü kullanmakta zorluk yaşıyorsanız bu uygulama sizin için iyi bir alternatif olabilir. Abi for Twitter, normal Twitter uygulamasının sadeleştirilmiş, hızlı ve daha az veri tüketen bir versiyonu. Ana ekranınızda kullanabileceğiniz widget’ların yanı sıra birden fazla hesap desteği de sunan Abi for Twitter’ı aşağıdan indirebilirsiniz.

7. Light Vs Dark

Normal fiyatı: 15,99 TL

Klasik ve popüler bir masa oyunu olan Reversi’nin 3 boyutlu uyarlaması olan Light Vs Dark uygulamasıyla stratejinizi konuşturarak arkadaşlarınızla keyifli mücadeleler çıkarabilirsiniz. Bir zamanlar Windows 1.0’da da yer alan oyunu, aşağıdaki bağlantıdan indirmeniz mümkün.

8. Timing Hero VIP : Retro Fighting Action RPG

Normal fiyatı: 23,99 TL

Atari oyunu tarzı 8 bit görsellere sahip bir RPG oyunu olan Timing Hero, pixel art olarak stilinin hakkını veren bir oyun. Mekanikleriyle çok zevkli bir hale getirilmiş olan oyunda hem nostalji yaşayacak hem de keyifli bir maceraya atlatacaksınız. Kısa süreliğine ücretsiz sunulan bu oyunu aşağıdan indirebilirsiniz.

9. Crazy Tap Chef VIP

Normal fiyatı: 5,99 TL

Tamamen tıklama üzerine kurulu oyunları sevenler için en iyi oyunlardan biri olmaya aday olan Crazy Tap Chef VIP de bu haftanın ücretsiz olarak sunulan oyunlarından. Hem reklamsız hem de 100’e yakın eşyanın ücretsiz verildiği VIP’i sürümü, aşağıdaki bağlantıdan Android cihazınıza indirebilirsiniz.

10. Real Pool 3D

Normal fiyatı: 12,99 TL

Akıllı telefonunda gerçekçi bir bilardo deneyimi yaşamak isteyenler için Real Pool 3D isimli bu oyun oldukça iyi bir alternatif olabilir. Farklı oyun modlarını içinde barındıran ve gerçekçi grafikleriyle dikkat çeken bu oyunu siz de Android cihazınıza aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirebilirsiniz.

Google Play Store’un haftalık indirimlerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun ve uygulamaları sizlerle paylaştığımız listemizin sonuna geldik. En beğendiğiniz uygulama ve oyunları yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. İndirimli uygulamaları sizlerle paylaştığımız yazılarımıza önümüzdeki günlerde devam edeceğiz. Kaçırmamak için takipte kalın 🙂

 

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top